16 Июл / 2020

Жіночі персонажі в онлайн іграх

В онлайн іграх існує багато різних класів, рас, гільдій. У кожній з них персонажі мають якийсь свій, унікальний вид. Наприклад, воїни - закуті в важку броню суворі чоловіки зі шрамами на обличчі і величезними м'язами, маги - одягнені в балахон хиленькие хлопці, готові спалити будь-якого супротивника вогненною кулею. Це вже стале уявлення про чоловічих персонажів. Але жіночі - це зовсім інше. У багатьох іграх дівчат намагаються зробити якомога більш оригінальними, красивими, додаючи для цього будь-які особливості. Виділяють ряд ігор, особливості яких виділяються з сірої маси і додають нові грані мистецтва створення ігор.   

Онлайн дівчина - чарівниця

Першими в нашому параді особливостей жіночих персонажів виступає SUN Онлайн. Чарівна чарівниця або грізна Валькірія буде радувати з кожним новим рівнем не тільки цікавими вміннями, але ще і новими обладунками, які підкреслюють всю її красу.

Особливість полягає в тому, що жіночі персонажі, збираючи кращу броню, отримують не закуті в метал укріплені обладунки, а відкриті й спокусливо виглядають форми одягу, також подивіться флеш ігри Вінкс за посиланням. Поспішаю вас розчарувати, на найвищих рівнях одяг на них все ж залишиться, але як багато - це вже інше питання. Деякі успішні гравці розгойдуються заради збільшення власного авторитету і значущості, але хіба це не чудово отримати в плюс до цього ще й напівоголені дівчину? Звичайно, це вам не графіка Rift і Aion, але і тут є на що подивитися.   

Другою грою, яку неможливо не згадати в цьому контексті, є Сьомий елемент. У безлічі онлайн ігор є вибір зовнішності персонажа, в деяких налаштовується ширина очей, товщина носа та інші дрібні деталі. У підсумку виходять чарівні дівчата. Однак, в Сьомому Елементі додана чудова можливість, що робить гру реалістичною, а вашого жіночого персонажа задоволеною - настроювання розміру грудей. Світловолосі німфи і обворажівать брюнетки обзаведуться апетитними формами і стануть ще більш привабливим, завдяки даному параметру.    

А ось в онлайн грі Vindictus дівчата роздяглися до рівня бікіні, вирішивши, напевно, що при бійці це приголомшить противника і не дасть йому порізати їх на дрібні шматочки. А додаючи до цього реалістичності, а саме: яка здіймається грудей на бігу, еротичні повороти тіла в бою, елегантно ударяє в пах супротивника ніжка; дівчата не просто шокують і вводять в ступор всіх своїх ворогів, але ще і роблять гру красивіше у всіх сенсах.    

Дівчина з мечем онлайн

Розгулюючи по світу Vindictus практично без одягу, жінки здатні вбити будь-кого, що зустрівся їм на шляху, персонажа зі швидкістю блискавки і енергією тигриці, благо для цього навичок і умінь у них більш ніж достатньо. Гра Queen's Blade продовжує наш парад особливостей. Пограй в онлайн ігри для дівчат, дуже великий вибір іграшок! У всьому ігровому процесі світу цього проекту беруть участь лише жіночі персонажі. По землях Queen's Blade гуляють справжні амазонки з красою фотомоделей і силою суворих воїнів. Шикарне волосся, гарненьке личко, розпусні одягу - все це може обдурити противника і він так і не дізнається, що ці дівчата і в будинок палаючий зайдуть і коня на скаку зупинять. Справжні богині, краса яких затьмарює розум, чекають нас в Queen's Blade для того, щоб підкорити інших красунь і стати справжньою королевою, адже саме про це мріє будь-який персонаж, який потрапив в даний страшний, але в той же час надзвичайно красивий світ. А в ще одній грі під назвою «C9» дівчата вирішили звільнитися від важких наплічників і прикриття верхній частині грудей. А правильно, навіщо захищати те, на що противники будуть тупо витріщатися. Мужики зі зрозумілих причин, а дівчата зі страшної заздрості. Всі жіночі персонажі не просто сексуальні, вони ще й вічно ходять нафарбованими, все поголовно з величезними округлостями в області грудей, трохи закритими знизу, з величезними очима і тонким носиком - справжні фотомоделі на подіумі суворого і жорстокого світу, населеного монстрами і іншими жахами, що не змусять дівчат сидіти склавши руки і їм доведеться взяти в руки меч. Жінки в цій грі дійсно шикарно виглядають. Ех, в кожному ігровому світі ходили б так все і настало б величезна чоловіче щастя.

Поделится
Выберите знак зодиака
 • Aries
 • Taurus
 • Gemini
 • Cancer
 • Leo
 • Virgo
 • Libra
 • Scorpio
 • Sagittarius
 • Capricorn
 • Aquarius
 • Pisces
Женщина Телец и Мужчина Водолей
Мужчину-Водолея мало что удивляет. Однако он может быть не готов к тому, чем обернется его знакомство с женщиной-Тельцом.
Заговор: порча через кровь свиньи
Порча через кровь свиньи иногда еще называется свинячьей порчей. Она наводится с помощью еды или питья, в которые подмешивают свиную кровь.
Колокольчик (1 июня - 11 июня)
Человек-колокольчик не любит рисковать, не любит ситуации, в которых нужно проявлять свои сильные стороны, бороться за успех. Такие люди предпочитают, чтобы в жизни ничего радикально не менялось, чтобы у них была крепкая опора.
13 знак зодиака. Из тринадцать?
Как и в обычной, официальной, науке, в астрологии не обошлось без своих неопределенностей. Взять, хотя бы, последовательность из двенадцати всем известных знаков, образующих замкнутый круг на небе, по которому движется Солнце в течение года.