04 Дек / 2022

Жіночі персонажі в онлайн іграх

В онлайн іграх існує багато різних класів, рас, гільдій. У кожній з них персонажі мають якийсь свій, унікальний вид. Наприклад, воїни - закуті в важку броню суворі чоловіки зі шрамами на обличчі і величезними м'язами, маги - одягнені в балахон хиленькие хлопці, готові спалити будь-якого супротивника вогненною кулею. Це вже стале уявлення про чоловічих персонажів. Але жіночі - це зовсім інше. У багатьох іграх дівчат намагаються зробити якомога більш оригінальними, красивими, додаючи для цього будь-які особливості. Виділяють ряд ігор, особливості яких виділяються з сірої маси і додають нові грані мистецтва створення ігор.   

Онлайн дівчина - чарівниця

Першими в нашому параді особливостей жіночих персонажів виступає SUN Онлайн. Чарівна чарівниця або грізна Валькірія буде радувати з кожним новим рівнем не тільки цікавими вміннями, але ще і новими обладунками, які підкреслюють всю її красу.

Особливість полягає в тому, що жіночі персонажі, збираючи кращу броню, отримують не закуті в метал укріплені обладунки, а відкриті й спокусливо виглядають форми одягу, також подивіться флеш ігри Вінкс за посиланням. Поспішаю вас розчарувати, на найвищих рівнях одяг на них все ж залишиться, але як багато - це вже інше питання. Деякі успішні гравці розгойдуються заради збільшення власного авторитету і значущості, але хіба це не чудово отримати в плюс до цього ще й напівоголені дівчину? Звичайно, це вам не графіка Rift і Aion, але і тут є на що подивитися.   

Другою грою, яку неможливо не згадати в цьому контексті, є Сьомий елемент. У безлічі онлайн ігор є вибір зовнішності персонажа, в деяких налаштовується ширина очей, товщина носа та інші дрібні деталі. У підсумку виходять чарівні дівчата. Однак, в Сьомому Елементі додана чудова можливість, що робить гру реалістичною, а вашого жіночого персонажа задоволеною - настроювання розміру грудей. Світловолосі німфи і обворажівать брюнетки обзаведуться апетитними формами і стануть ще більш привабливим, завдяки даному параметру.    

А ось в онлайн грі Vindictus дівчата роздяглися до рівня бікіні, вирішивши, напевно, що при бійці це приголомшить противника і не дасть йому порізати їх на дрібні шматочки. А додаючи до цього реалістичності, а саме: яка здіймається грудей на бігу, еротичні повороти тіла в бою, елегантно ударяє в пах супротивника ніжка; дівчата не просто шокують і вводять в ступор всіх своїх ворогів, але ще і роблять гру красивіше у всіх сенсах.    

Дівчина з мечем онлайн

Розгулюючи по світу Vindictus практично без одягу, жінки здатні вбити будь-кого, що зустрівся їм на шляху, персонажа зі швидкістю блискавки і енергією тигриці, благо для цього навичок і умінь у них більш ніж достатньо. Гра Queen's Blade продовжує наш парад особливостей. Пограй в онлайн ігри для дівчат, дуже великий вибір іграшок! У всьому ігровому процесі світу цього проекту беруть участь лише жіночі персонажі. По землях Queen's Blade гуляють справжні амазонки з красою фотомоделей і силою суворих воїнів. Шикарне волосся, гарненьке личко, розпусні одягу - все це може обдурити противника і він так і не дізнається, що ці дівчата і в будинок палаючий зайдуть і коня на скаку зупинять. Справжні богині, краса яких затьмарює розум, чекають нас в Queen's Blade для того, щоб підкорити інших красунь і стати справжньою королевою, адже саме про це мріє будь-який персонаж, який потрапив в даний страшний, але в той же час надзвичайно красивий світ. А в ще одній грі під назвою «C9» дівчата вирішили звільнитися від важких наплічників і прикриття верхній частині грудей. А правильно, навіщо захищати те, на що противники будуть тупо витріщатися. Мужики зі зрозумілих причин, а дівчата зі страшної заздрості. Всі жіночі персонажі не просто сексуальні, вони ще й вічно ходять нафарбованими, все поголовно з величезними округлостями в області грудей, трохи закритими знизу, з величезними очима і тонким носиком - справжні фотомоделі на подіумі суворого і жорстокого світу, населеного монстрами і іншими жахами, що не змусять дівчат сидіти склавши руки і їм доведеться взяти в руки меч. Жінки в цій грі дійсно шикарно виглядають. Ех, в кожному ігровому світі ходили б так все і настало б величезна чоловіче щастя.

Поделится
Выберите знак зодиака
 • Aries
 • Taurus
 • Gemini
 • Cancer
 • Leo
 • Virgo
 • Libra
 • Scorpio
 • Sagittarius
 • Capricorn
 • Aquarius
 • Pisces
Заговор Если порча наведена через фотографию
В последнее время порча по фотографии становится все более распространенным явлением: наводят порчу на соперниц и соперников, начальство и конкурентов, бывших друзей и подружек, мужей и жен, даже на сестер-братьев и прочих родственников. Поэтому старайтесь не раздавать фотографий незнакомым или малознакомым людям, не дарите их на прощание своим возлюбленным или бывшим супругам – вы никогда не можете быть уверены, что эта фотография не будет использована вам во вред.
Женщина Рыбы и Мужчина Лев
Естественно, не каждая женщина-Рыба раболепствует перед Львом, мужем или любовником, но большинство из них уважают Льва и приходят в волнение от его рыка. Типичные женщины-Рыбы, увлеченные мужчиной-Львом, интуитивно чувствуют, что должны подчиниться Его Высочеству.
Копилка – символ богатства
Для того чтобы привлечь энергию денег в свой дом, каждый хозяин должен запастись копилкой, которая будет выступать в качестве денежного талисмана. При выборе копилки важно обратить внимание на ее форму или объект, который она напоминает, поскольку вещь не только сама по себе несет определенную энергетику.
Несколько советов, которые помогут выбрать хорошую гадалку
Гадалка, как и стоматолог или терапевт, должна быть «своей», то есть ей нужно доверять на сто процентов, ведь ей придется раскрывать секреты и исполнять ее рекомендации. Но тут сразу же возникает вопрос, а как же ее выбрать, как не попасть в лапы мошенницы, которая просто будет выбивать деньги, или шарлатанки, которая не имеет никакого представления о магии и ритуалах, а решила просто подзаработать на доверчивых гражданах? Есть несколько верных способов, которые помогут определить «своего» специалиста.